Bohaterowie

Patricia Wiliamson
Jest to piękna młoda dziewczyna która nie lubi okazywać swoich uczuć. Ludzie mają ją za wredną i sie jej boją  , lecz tak na prawdę ma ona  dobre serce. Nikt nic prawie nie wie na jej temat, gdyż nie jest to osoba która lubi rozmawiać  i się zwierzać. Jedyną osobą przy której jest prawdziwą sobą jest Joy- jej najlepsza przyjaciółka. Dziewczyna zmienia się pod wpływem Eddiego- chłopaka do którego po raz pierwszy żywi szczere i prawdziwe uczucia. Kocha go na zabój. Razem z przyjaciółmi wypełnia niebezpieczne zadania, które maja na celu pokonać zło. 

Eddie Miller

Od roku mieszka w domu Anubisa. Jest bardzo przystojny i wszyscy w szkole go lubią. Każda dziewczyna szaleje na jego punkcie, lecz z żadną nie ma zamiaru się wiązać . Po pewnym czasie zakochuje się w Patrici, dziewczynie której prawie każdy chłopak sie boi. Jego najlepszym przyjacielem jest Fabian z którym dzieli pokój. Okazuje się że jest ważną osobą która ma pomóc w walce ze złem. Jest Osirionem-obrońcą wybranej.

Nina Martin
Na ogół zwykła niczym nie wyróżniająca się dziewczyna. Lecz tak naprawdę to osoba skrywająca wielką moc. Jest Wybraną . Osobą która musi doprowadzić do tego żeby na świecie panowało dobro i pokój. Jest liderką grupy - Sibuny. Rozwiązuje z nimi trudne i niebezpieczne zadania za które mogą zapłacić nawet życiem. Jest odważna i szczera. Jej najlepszą przyjaciółka jest Amber. Cieszy się że ma kogoś takiego jak Fabian. Jest z nim szczęśliwa....ale czy na długo?

Fabian Rutter
Miły , dobry chłopak. Przyjaciele określają go mianem -kujona. Jest on bardzo mądry i pomocny. Zawsze stara sie jak najlepiej wykonać zadania Sibuny. Jego dziewczyna jest Nina. Do tej pory uważał że bez niej nie wyobraża sobie życia...ale czy będzie myślał tak dalej ?

 
Amber Millington
Dziewczyna która ma obsesje na punkcie wyglądu. Spędza wiele godzin przed lustrem co daje efekt. Jest piękna i urocza. Przyjaciele myślą o niej " Typowa blondynka" lecz potrafi ich zaskoczyć i zabłysnąć swoją inteligencją która naprawdę posiada. Jej chłopakiem jest Alfie. Marzy aby uczyć sie w szkole mody.....czy jej marzenie się spełni?

Alfie Lewis
Chłopak kochający wygłupy i żarty. Ma obsesje na punkcie UFO i Zombie . Kocha ciasteczka Trudy. Jego najlepszym przyjacielem jest Jerome-razem mają wiele pomysłów na wygłupy. Jego dziewczyną jest Amber. Jest zdania że nic ich nie rozdzieli....czyżby na pewno ? 

Mara Jaffray
Dziewczyna inteligenta i wyrafinowana. Kocha sie uczyć ale potrafi także świetnie się bawić . Odkąd wyjechał Mick myślała że sie nie pozbiera. Jednak udało jej się otrząsnąć i znaleźć szczęście u boku Jeroma.

 Jerome Clarke
Chłopak z charakterem. Tak jak Alfie lubi sie wygłupiać ale też nie potrafi okazywać uczuć. Od zawsze starał się o względy Mary i udało mu się . Tworzy z nią szczęśliwa parę i dzięki niej zmienia się na lepsze.

Joy Mercer
Jest to dziewczyna miła i ładna. Jest świetną przyjaciółka Patrici. Jest ona także inteligenta. Ciągle ma nadzieje że Fabian porzuci Ninę i będzie z nią. ......czy tak się stanie czy może znajdzie ona szczęście u boku kogoś innego?Mick Campbell
Postanowił wrócić do domu Anubisa. Jest młody i wysportowany. Jego miłością była Mara..czy teraz będzie chciał ją odzyskać czy może pokocha kogoś innego?

KT Rush
Nowa w Domu Anubisa. Za wiele o sobie nie mówi. Jej przyjaciółka jest Willow.  Wszyscy mają ją za dobrą i uczciwą dziewczynę...jaka naprawdę się okaże ?

Willow Jenks
Przyjeżdża do domu Anubisa ze swoja BFF KT.  Bardzo barwna postać. Dziewczyna szalona kochająca kwiaty. Szybko zyskuje zaufanie mieszkańców Anubisa. Darzy uczuciem Freddiego i nie ukrywa tego. Wkrótce stają się parą.

Freddie Russo
Nowy chłopak w Domu Anubisa. Początkowo wydaje sie nie śmiały lecz wszyscy szybko go akceptują. Tworzy szczęśliwy związek z Willow .

 

                                                      Brak komentarzy:

Prześlij komentarz